Ana sayfa Dizi Yorumları Aşk ve mavi dizisi final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak devam...

Aşk ve mavi dizisi final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak devam mı edecek?

3.468 izlendi
6

Aşk ve mavi kaçıncı bölümde bitecek ne zaman final yapacak oldukça merak edilen bir soru 2017-2018 sezon ondan sonra 2018-2019 yeni sezonunda kaldığı yerden devam eden aşk ve mavi Emrah’ın dizisi olarak anılsa da oldukça geniş bir kadrosu ve çok iyi izlenme oranları yani reytingleri var. bizi hemen hemen her hafta reyting sıralamasında 1. veya 2. sırada yer alıyor aşk ve Mavi Sezon sonunda final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak gelecek sene de kaldığı yerden devam mı edecek oldukça merak ediliyor.

Ali’yle mavinin aşkı bitecek mi boşanacaklar mı merak edilen önemli bir sorun Göreçki Konağı el değiştirirse de gelecekte nelerin olacağı büyük bir kitle tarafından oldukça merak edilen bir konu. Atv’de cuma günleri ekrana gelen dizi aldığımız son duyumlara göre bu sezon bitmeyecek gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek.

Aşk ve mavi dizisi final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak devam mı edecek?

Atv’de reytingleri çok iyi giden ve 5 civarında aldığı reyting oranı ile Arka Sokaklar ve Şevkat Yerimdar dizilerini zorlayan İstanbullu Gelin dizisini geçen payitaht İstanbul dizisini çok geride bırakan aşk ve Mavi özellikle Anadolu halkı tarafından çok beğeniliyor. İç Anadolu’daki izlenme oranlarında oldukça başarılı sonuçlar alan aşk ve mavi dizisi ATV ile anlaşması uzatarak gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek. 2018-2019 yılında ve yeni sezonunda yine ATV de cuma günleri yayınlanacak olan dizi 3. sezonunun Onayını almış oldu.

Nevşehir’de ve Ürgüp ilçesinde çekilen dizi oldukça samimi bulunduğu için televizyon izleyicisi tarafından beğenildi ve gelecek sezonlarda da devam etmesine karar verildi aşk ve Mavi dizisi 3. sezonu ile Eylül 2018 tarihinde kaldığı yerden devam edecek. aşk ve mavi dizisinin sezon finalini ise mayıs 2018’de yapacağı açıklandı. Emrah başka bir projede görüşme halinde olsa da aşk ve mavi dizisinin iyi giden reytingleri sonrasında 1 sezon daha devam etme kararı aldığını açıkladı.

Biz de aşk ve mavi dizi ekibine başarılar diliyor 3. sezonda da ATV ekranlarında başarılar diliyoruz. Sizler de aşk ve mavi dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

6 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here