Ana sayfa Dizi Yorumları 3’te 3 Tarih Yarışması Yorumları Neden Bitti Erkan Final mi Yaptı?

3’te 3 Tarih Yarışması Yorumları Neden Bitti Erkan Final mi Yaptı?

3
3’te 3 Tarih Yarışması Yorumları Neden Bitti Erkan Final mi Yaptı?

3’te 3 Tarih Yarışması Hakkında kısa bilgiler ve yorumlar için sizlerden gelecek görüşleri değerlendirmek için bu sayfayı oluşturmuş bulunuyoruz. TRT 1 ekranlarında yeni başlayan ve oldukça keyifli bir yarışma programı olan Engin Altan Düzyatan’ın sunumu ile çarşamba ve perşembe akşamları yayınlanan 3’te 3 Tarih Yarışması oldukça keyifli ve gerçekten de insanların bilgisini sığmayan bir Tarih yarışması olduğunu izleyerek gördük.

Yerli ve milli bir formatla ekrana gelen ve gazi Üniversitesi’ndeki profesörlerden birinin tarihi konuda bilgiler aktardığı bu güzel yarışma programının izleyicinin gözünde nasıl olduğunu beğenilip beğenilmediğini ve sizlerden gelen yorum ve görüşleri burada toplamak yarışmanın devam edip etmeyeceğini 3’te 3 Tarih Yarışması kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak izlendi mi reytingleri nasıl diye merak edenler için burada yanıt vermek istiyorum.

3’te 3 Tarih Yarışması ilk bölümüyle çarşamba günü ekrana geldi de 3 civarında Total reyting alarak reytinglerde çok da parlak olmayan bir başlangıç yaptı. ncak uzun süredir devam eden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının da 3 civarında Total reyting aldığını hatırlatmak isteriz.3’te 3 Tarih Yarışması ilk bölümleri ile gerçekten beğenildiğini ve sevildiğini söyleyebiliriz. sorular gayet yerinde anlamlı ve tarihimizi öğrenmemiz yardımcı olacak nitelikte faydalı ve güzel sorulardı.

Hak edenler hak ettikleri paraları hemen hemen aldıkları 3’te 3 Tarih Yarışması kaç bölüm sürecek Engin Altan Düzyatan ne kadar sürede sunmaya devam edecek Diriliş Ertuğrul başladıktan sonra çarşamba günleri yayından kalkacak mı Hemen cevap verelim: kasım ayında başlayacak olan Diriliş Ertuğrul’un başlaması ile birlikte artık çarşamba günleri yayınlanmayacak olan 3 te 3 Tarih yarışması Perşembe günü veya başka bir gün devam edebilir.

3’te 3 Tarih Yarışması Yorumları

3’te 3 Tarih Yarışmasının final yapması beklenmiyor. Çünkü TRT genellikle dizilerinde programlarla sahip çıkan bir kanalı olduğu için Reyting sonuçlarına bakarak diziyi veya yarışma programı kaldıracağını. zaten 3’te 3 Tarih Yarışması yeteri kadar reyting alıyor.

3’te 3 Tarih Yarışması Yorumları Yarışması ile ilgili bugüne kadar bize ulaşan en önemli sorun programın stüdyosunda gerçekleştirilen ve İsrail bayrağını anımsatan Desenler oldu. her ne kadar Selçuklu desenleri olarak bilinse de birçok izleyici İsrail bayrağına benzeterek Yahudi bayrağının burada ne işi var diye isyan ettiler. 3’te 3 Tarih Yarışması Yorumlarına Sizler de katılıyor musunuz Lütfen yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazınız.

3 YORUMLAR

  1. 3 te 3 tarih yarsimasini cok begendim . Keyifle izliyorum 👍🏻👍🏻Ve Ulkemiz icin gerekli bir yarisma oldugunu dusunuyorum

    • İsrail bayrağında 6 köşe var. İki tane üçgenin birleşmesi ile oluşmuş. Lakin yarışmadaki simge 8 köşeli. Bu genelde Orta Asya dan beri Türk Devletlerinde Selçuklu, Osmanlı Devletlerinde de bu simge kullanılmış. Hakimiyeti, adaleti,vs anlamına geliyor. Bilginiz olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here