Ana sayfa Dizi Yorumları 29 Ocak Pazartesi Reytingleri Çukur, Söz, Siyah Beyaz Aşk İzlenme Oranları

29 Ocak Pazartesi Reytingleri Çukur, Söz, Siyah Beyaz Aşk İzlenme Oranları

1.667 izlendi
0

29 Ocak pazartesi reytinglerde yarışacak olan diziler şöyle; Çukur, Söz, Siyah Beyaz Aşk, Kırgın Çiçekler, Yalaza… gibi yapımların yarıştıkları bir gün olacak.. Geçtiğimiz haftalara bakacak olursak Söz dizisi pazartesi günlerinin reyting birincisi olurken 12.40 oranı ile kendi rekorunu tazeledi.. haftalık reytinglerde de Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra 2. sırada yer almaktadır.

29 Ocak 2018 Pazartesi Reytingleri Çukur, Söz, Siyah Beyaz Aşk Ab Total İzlenme Oranları

Star tv de ekrana gelen Söz dizisi 12.40 civarında almış olduğu reyting ile geçtiğimiz haftayı yani 22 ocak haftasını ilk sırada kapattı. Haftalık olarak da oldukça iyi gidiyor ve Çukur dizisi ile aradaki farkı yeniden açmaya başladı Söz. Ayrıca Son Afrin harekatından sonra da dizinin izlenme oranlarının askeri bir dizi olmasından dolayı artmasını bekliyoruz..

29 ocak haftasının da favorisi Söz dizisi. Çukur dizisiyle kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Söz dizisi her hafta Çukur’u geçmeyi başarıyor. Bu hafta farkın daha da artması doğaldır Zeytin dalı operasyonu nedeni ile.. Çukur dizisi de Söz’ü takip ediyor. Askeri diziler Milli duygularımıza hitap ettiği için her zaman seyirci tarafından beğeniliyor. Söz’ün başarılı oyuncu ve senaryosu da buna artı olarak ekleniyor.

Çukur dizisi de 29 ocak pazartesi günü reytinglerinde yine 2. sırada yer alıyor diyebiliriz şimdiden. Pazartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında. Show tv de yayınlanan Çukur dizisi Yamaç Çukur ve Koçovalı Ailesini anlatıyor. Yamaç Çukur’u ve ailesini korumak için ne fedakarlıklar yapacak? Çukur dizisi pazartesi akşamları genel de reytinglerde 2. oluyor. Çukur dizisi Söz dizisiyle kıyasıya bir rekabet içerisinde her hafta. Yayınlanan iki dizide de aksiyon aşk hepsi var. Demek ki seyirci de aksiyon istiyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisi de Kanal D nin yeni sezon bombalarından biriydi. Siyah Beyaz Aşk ilk haftalarda istenen başarıyı göstermese de sonradan reytinglerde artış gösterdi ve ilk kez bir kanal D dizisi seyirciden destek görüp reytinglerini artırmaya başladı ve erken final yapmaktan kurtuldu. Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol arasında ki uyum seyircisinden de tam puan aldı. Pazartesi akşamlarının diğer dizileri Kırgın Çiçekler ve Yalaza. Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül Songül Kader Meral ve Defnenin hayatları anlatılıyor. Eylül ve Ali ilişkisinde tüm sorunlar aşıldı mı? Songül Güney evli ve bebek bekliyorlar. Bebeklerini kucaklarına alabilecekler mi? Kırgın Çiçekler yeni bölümleri de atv de yayınlanmaya devam ederken reytinglerde üst sıralarda yer alıyor Kırgın Çiçekler dizisi yayınlanmaya başladığı günden beri.

29 Ocak pazartesi günü ekrana gelen diziler arasındaki reyting mücadelesi az çok belli gibi. Söz 1. sırada favori olmaya devam ederken Çukur onu takip ediyor. Siyah Beyaz Aşk ve Kırgın Çiçekler’de ilk 5 sıralama içine girmek için mücadele veriyor. 29 Ocak 2018 pazartesi günü reytingleri hakkında AB ve TOTAL sonuçları sıralaması hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

22 Ocak Pazartesi Reytingleri İzlenme Oranları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here